Táborové léto na DDM Bílovec

23.08.2023

Období prázdninových měsíců bylo jako vždy ve znamení letních táborů pro děti z Bílovce a okolí. Celkem jsme připravili sedm příměstských táborů na DDM a jeden pobytový v nedalekém údolí Setiny. Nabídka příměstských táborů byla velmi pestrá. Tvořilo se, tančilo, sportovalo, nechyběla zvířátka ani výlet do říše kouzel. Všechny tyto tábory měly bohatý program a děti si vyrazily na mnoho zajímavých výletů. Navštívili jsme například Archeopark  v Chotěbuzi, ENHA Freestyle trampolínový park, Skalka Family Park v Ostravě, Velký Javorník, Pustevny a mnoho dalšího.
Díky dotaci z NDT Obec přátelská rodině a seniorům 2023, kterou se podařilo získat městu Bílovec, jsme mohli vycestovat na mnoho výletů. DDM získalo z dotace příspěvek na autobusovou dopravu právě na tyto výlety. Cekem jsme podnikli 10 výletů.

Technické